Szkoła Podstawowa w Kwakowie

 

ul. Słupska 5, Kwakowo

 

76-251 Kobylnica 

 

Tel.: 59 846 20 80

 

www.sp-kwakowo.pl

 

sekretariat@sp-kwakowo.pl

 

deklaracja dostępności

 

 

Gminny Konkurs Literacki
27 kwietnia 2017

Gminny Konkurs Literacki "Wiosenne spotkania z wierszami Agnieszki Frączek".

Dnia 29.03.2017r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Literacki "Wiosenne spotkania z wierszami Agnieszki Frączek". W konkursie uczestniczyły drużyny z klas I –III z gminy Kobylnica. Tematyka konkursu dotyczyła znajomości wybranych przez organizatora wierszy dla dzieci oraz biografii wspomnianej autorki. W rywalizacji wzięło udział 5 drużyn ze szkół podstawowych w naszej gminie. Oficjalnego otwarcia konkursu dokonał dyrektor naszej szkoły Pan Andrzej Wojtaszek, który życzył powodzenia podczas zmagań konkursowych wszystkim uczestnikom. Pod koniec rozgrywek jury dokonało podsumowania punktacji i wyłonienie miejsc dla poszczególnych zespołów.

I miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kwakowie, III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kończewie, IV miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Słonowicach, V miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sycewicach

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody za poszczególne miejsca a ich wręczenia dokonał dyrektor naszej szkoły Pan Andrzej Wojtaszek wraz z organizatorkami konkursu Małgorzatą Kluś i Kamilą Węsierską – Piecyk.
Gratulujemy!